Regulamin

Właścicielem Molinberryflavours.com jest Sobucky Poland sp. z o.o. Sobucky Ltd sp.k. Strona oferuje aromaty w różnych kategoriach smakowych, dodatki smakowe.  Zamówienia przyjmowane są 24 godziny / 365 dni w roku. Molinberryflavours.com ma prawo do zmiany niniejszych Warunków w dowolnym momencie, ale to prawo nie ma wpływu na istniejące Warunki zaakceptowane przez Kupującego przy dokonywaniu zakupu.
 
Zamówienia i dostawa
Wszystkie zamówienia składane są poprzez poprawnie wypełnione pola i użycie przycisku „Złóż zamówienie z obowiązkiem zapłaty”. Formularz wypełnienia zamówienia skutkuje akceptacją umowy sprzedaży na odległość (zgodnie z przepisami o ochronie praw konsumentów). Zamówienia złożone w dni powszednie są realizowane w podanych godzinach pracy magazynu. Zamówienia złożone w weekend będą realizowane następnego dnia roboczego. Wszystkie zaakceptowane zamówienia potwierdzane są pocztą elektroniczną do Kupującego i zawierają szczegóły zamówienia. Produkty oferowane na Molinberryflavours.com są zależne od ich dostępności, magazyn na bieżąco uaktyualniany. Jeśli produkt jest niedostępny, na stronie pojawi się stosowna informacja. Molinberryflavours.com zastrzega sobie prawo do wycofania lub wymiany dowolnego towaru ze strony internetowej w dowolnym momencie, a także okresowej aktualizacji i zmiany cen bez powiadomienia. Molinberryflavours.com zastrzega sobie prawo do odstąpienia od zamówienia w przypadku podania nieprawidłowego adresu dostawy lub adresu e-mail skutkującego brakiem kontaktu z Kupującym. Wszystkie towary wysyłane są z magazynu znajdującego się w Polsce i dostarczane przez DHL, DPD, GLS, Pocztą Polską lub pocztą międzynarodową. Molinberryflavours.com nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia w dostawie i niezwłocznie powiadomi klienta o takiej sytuacji. Kupujący ma prawo do dokonywania zmian w zamówieniu. Kupujący jest zobowiązany powiadomić Sprzedawcę o zmianie na adres e-mail info@molinberryflavours.com (powtórkę wykonujemy w ciągu 48 godzin). Jeżeli Kupujący wymaga dostawy na inny adres niż podany Sprzedawcy, należy wpisać poprawne dane w polu „Dodatkowe informacje” i przesłać e-mail do Sprzedawcy na adres info@molinberryflavours.com w celu potwierdzenia zmian i sprawdzenia wysokości opłat za koszt dostawy.
 
Cena i płatność
Wszystkie ceny na Molinberryflavours.com podane są w (€), euro, PLN (złote polskie). Ceny podane są w kwotach netto (bez podatku) i brutto (z podatkiem). Ceny nie zawierają kosztów dostawy. Całkowita cena zakupu wraz z kosztami dostawy zostanie wyświetlona w koszyku Kupującego przed potwierdzeniem zamówienia. Wszystkie płatności dokonywane za pośrednictwem bezpiecznego systemu PayU płatność kartą, Przelewy24 lub przelewu bankowego. Molinberryflavours.com zapewnia bezpieczeństwo SSL, dzięki czemu wszystkie płatności są bezpieczne. Zastrzegamy sobie prawo do potwierdzenia tożsamości klienta podczas procesu płatności kartą.
 
Zwroty i reklamacje
Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość i zwrotu pełnego kosztu dostawy w przypadku, gdy zamówienie nie zostało wysłane. Konsument ma prawo do zwrotu towaru Sprzedawcy w stanie nieotwartym i nieuszkodzonym w terminie 14 dni od daty złożenia zamówienia, bez podania przyczyny odmowy przyjęcia przesyłki. Koszt zwrotu ponosi Kupujący. Wszelkie przesyłki zwracane przez agencję celną podlegają pełnemu zwrotowi, z wyjątkiem kosztów wysyłki, które Sprzedawca musi pokryć za każdą zwracaną paczkę. Ze względu na charakter sprzedawanych produktów nie przyjmujemy zwrotów bazujących na „Spróbuj i zwróć”. Produkty, które zostały otwarte, nie podlegają zwrotowi. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za koszty zwrotu i ma obowiązek staranności, aby towary zostały zwrócone w dobrym stanie. Pełne zwroty są przetwarzane w ciągu 72 godzin od momentu, gdy Molinberryflavours.com został w pełni poinformowany o przyczynie zwrotu lub od momentu, gdy paczka fizycznie wróciła do magazynu i została podpisana. Zwrotu płatności dokonuje się przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył klient, chyba że konsument wyrazi zgodę na zwrot inną metodą. Wszelkie reklamacje związane z zakupem, zamówieniem lub Regulaminem należy kierować do Molinberryflavours.com za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres info@molinberryflavours.com lub pisemnie na adres ul. Grabskiego 25J / 1 20-330 Lublin, Polska. Sprzedawca udzieli klientowi ostatecznej odpowiedzi w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania reklamacji. Zwroty za reklamacje zakończone powodzeniem będą realizowane w ciągu 14 dni od daty wystawienia ostatecznej odpowiedzi na wskazane przez Kupującego konto bankowe
 
Ograniczenie odpowiedzialności
Z wyjątkiem przypadków przewidzianych przez prawo, gdy Kupujący działa jako Konsument, w przypadku jakiegokolwiek naruszenia niniejszych Warunków przez Sprzedawcę, środki zaradcze Kupującego będą ograniczone do odszkodowania, które w żadnym wypadku nie przekroczy ceny Towar i Sprzedawca w żadnym wypadku nie będą odpowiedzialni za jakiekolwiek pośrednie, przypadkowe lub wtórne straty lub szkody. Żadne z postanowień niniejszych Warunków nie wyłącza ani nie ogranicza odpowiedzialności Sprzedawcy za śmierć lub obrażenia ciała wynikające z zaniedbania Sprzedającego
 
 

 

Sobucky Poland sp. z o.o. Sobucky Ltd sp.k.
Tomasza Zana 11A
20-601 Lublin, Poland
VAT ID: 9462647775